Udekoruj mieszkanie
ślub obraz

Obrazy ze zdjęcia jako wspomnienie ślubu

Ślub jest w życiu każdego człowieka wydarzeniem niezwykle wzruszającym i zmieniającym o sto osiemdziesiąt stopni dotychczasowe życie. Jest to też moment, który bardzo chętnie uwieczniamy na wielu fotografiach czy wideorelacjach z takiego wydarzenia; wynajmujemy fotografów oraz artystów, aby nadali odpowiedniej oprawy dla naszego najważniejszego w życiu dnia.  Często wraz ze zmianą stanu cywilnego zmienia się również nasz adres zamieszkania. Jest to niebywała okazja, aby z naszych zdjęć ślubnych zrobić niepowtarzalną dekorację domu, jaką są obrazy ze zdjęcia (https://bajkoweobrazy.pl/obraz-ze-zdjecia)

Nasze fotografie naszą największą ozdobą

Z całą pewnością z popularnych dzisiaj sesji plenerowych mamy mnóstwo zdjęć, którymi chcielibyśmy się pochwalić przed każdym, kto do nas przychodzi. To doskonała okazja, aby wykorzystać je jako dekoracje naścienną. Dzisiejsze możliwości poligraficzne są ogromne, dzięki czemu my mamy szansę na zrobienie unikatowej dekoracji do naszego domu. Banalne ramki ze zdjęciami mogą być dzisiaj zastąpione wydrukowanym na płótnie zdjęciem – to strzał w dziesiątkę!

Gdzie je umieścić?

Możliwości jest naprawdę dużo – jeśli chcemy, aby widział je każdy wchodzący do domu gość, możemy umieścić je w korytarzu czy hallu lub w salonie lub pokoju gościnnym. Wtedy będziemy mieć pewność, że każdy, kto wejdzie, będzie musiał zobaczyć nasze zdjęcia na płótnie. Jeśli zaś wolimy rozkoszować się nimi w wolnej chwili tylko we dwoje, to najlepszym miejscem na taki obraz będzie zdecydowanie sypialnia.

2 komentarze

Dodaj komentarz