Udekoruj mieszkanie
piękna panorama miasta

Dlaczego lubimy obrazy z miastami

Obrazy z miastami są często spotykanym motywem wieszanym na ścianach zarówno prywatnych mieszkań jak i firm. Za co je tak lubimy i dlaczego cieszą się one niezmiennie taką popularnością w sklepach internetowych z obrazami?

Obrazy miast wnoszą ruch

Gdy w naszym mieszkaniu na ścianach nic się nie dzieje obrazy miast mogą znacznie pomóc w aranżacji takiego wnętrza. Takich pomieszczeń jest całe mnóstwo w nieciekawych blokach z szarych płyt. Obrazy z miastem tchną trochę życia w nieciekawie rozplanowane wnętrza pokoju i przykują wzrok gościa, zamiast skupiać go na nieciekawym wizualnie zestawie wypoczynkowym.

Obrazy miast czarno-białe

Dla koneserów gatunku, a także dla osób które preferują syntezę dwóch barw zamiast całej palety kolorów. Obrazy miast czarno białe mogą kojarzyć się z minionymi latami, ale także uwypuklić pewne elementy niewidoczne tak dobrze w obrazach kolorowych. W przypadku wnętrz jednolitej kolorystyce również odpada nam problem związany z dopasowaniem kolorów, a obrazy czarno-białe z większą łatwością dają się wpasować w większość wnętrz bez zakłócania harmonii barw.

Obrazy miast na ścianę w korporacjach

Tutaj wieszając tego typu obraz na ścianie tworzymy ciekawe wrażenie bycia uczestnikiem tego życia przedstawionego na obrazie. Nawet lokalne małe firmy mające mało okazałe biura mogą w ten sposób stworzyć wrażenie na klientach i osobach odwiedzających takie biura, że mamy do czynienia z firmą o międzynarodowym zasięgu. Jest to wrażenie z wszech miar pożądane w każdej nawet najmniejszej firmie.

Obraz panorama miasta optycznie zwiększający pokój

W niewielu kategoriach obrazów panorama jest czymś tak pożądanym jak w przypadku obrazów z miastami. Czy to obraz z miastem nocą czy też w dzień doskonale wygląda w formacie, gdzie szerokość obrazu jest kilkukrotnie większa od jego wysokości. Takie obrazy na płótnie z miastem robią jeszcze większe wrażenie, gdy zamiast pojedynczego kadru widzimy jednocześnie całą plejadę wieżowców naszego ulubionego miasta i możemy podziwiać taki obraz z miastem na naszej ścianie.

Te i wiele innych obrazów z miastami możemy zakupić w sklepie: https://bajkoweobrazy.pl/obrazy/miasta