Udekoruj mieszkanie

Obrazy morza – nieco wolności

Nasze mieszkania mówią o tym, kim jesteśmy, jakie są nasze plany, marzenia oraz aspiracje. Często mówią również o naszych doświadczeniach, a także nabytych drogą podróży i edukacji tradycji czy przyzwyczajeń. Po urządzeniu mieszkania również doskonale widać, jaki jest charakter danej osoby i czy jest typem domatora czy raczej podróżnika, czy jest molem książkowym, czy raczej chaotycznym i szalonym poszukiwaczem przygód. Wyrażamy siebie mimowolnie i w ten sposób również często dopasowujemy dodatki do naszych mieszkań.

Najlepsze dodatki do naszego charakteru – zdjęcia na płótnie

Wiadomo, że jeśli lubimy chaos, a spanie na bagażach to dla nic nic ani nowego, ani dziwnego, to nasze mieszkanie raczej nie będzie wypełnione zakurzonymi tomiskami książek o rozprawach filozoficznych. Wiadomo też, że nie znajdzie się w takim mieszkaniu zbyt wielu zbędnych rzeczy – zwykle będą to rekwizyty i pamiątki z dalekich wycieczek.

Coś dla innych

Są też jednak ludzie, którzy nie mają czasu czy pieniędzy na podróżowanie, ale zawsze chcieli to zrobić. Dla takich ludzi najlepszym dodatkiem do wnętrza mieszkania może być obraz morze, ponieważ będzie ono ciągle motywowało do ruszenia w drogę. Duże przestrzenie przedstawione w formie obrazów na naszej ścianie również przydają większych rozmiarów pomieszczeniom, w których się znajdują. Są również świetnym sposobem na ukojenie skołatanych nerwów, gdyż toń morza czy oceanu działa właśnie w ten sposób na każdego człowieka.

2 komentarze

Dodaj komentarz